Grupa Muchomorków jest najmłodszą grupą w przedszkolu. Mamy po 3 latka, wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał nam mnóstwo radości. W naszej grupie jest 10 dziewczynek i 15 chłopców.

Nasze Panie nauczycielki to: Pani Kinga B., Pani Edyta C.

Pomagają nam również  Pani Sylwia- pomoc nauczyciela oraz Pani Maria K., która zawsze  dba o nasze brzuszki oraz czystość w naszej sali.

Dzieci aktywnie poznają świat ze swoimi paniami. Lubią słuchać czytanych bajek, rysować, malować farbami, lepić z plasteliny, budować z klocków czy śpiewać piosenki i uczyć się wierszyków. Poza tym bardzo lubią się bawić, figlować i psocić. Każdego dnia stają się bardziej samodzielni i otwarci. Wychowankowie uczą się, jak pomagać sobie nawzajem i jak żyć zgodnie w grupie. Uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, a w szczególności na przedszkolnym placu zabaw. Poznają najbliższe otoczenie i podziwiają otaczający  świat przyrody.

WYDARZENIA 2023/2024