DZIECI SĄ NASZYM

NAJWIĘKSZYM SKARBEM

Przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomagamy wszechstronny rozwój Dziecka. Tworzymy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Stwarzamy warunki sprzyjające indywidualnemu rozwojowi Dziecka, dostosowane do Jego potrzeb i możliwości. Rozwijamy twórczy potencjał Dziecka, umożliwiając naszym wychowankom aktywne uczestnictwo w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Tworzymy życzliwą atmosferę akceptacji i bezpieczeństwa, w której Dziecko wyraża siebie poprzez różne formy aktywności. Propagujemy wychowanie ku wartościom ponadczasowym.

Nasza placówka należy od wielu lat do Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie oraz uczestniczy w Miejskim Programie Profilaktyki Logopedycznej.

Wszystkie cele pragniemy realizować wspólnie z Wami Drodzy Rodzice!

Dlatego pragniemy prosić Was o współpracę i zaangażowanie w działania podejmowane na rzecz naszych Dzieci.

ZACHĘCAMY DO ZWIEDZANIA NASZEGO PRZEDSZKOLA PODCZAS

COROCZNYCH DNI OTWARTYCH

Przedszkole usytuowane jest w wolnostojącym budynku parterowym w cichym zakątku osiedla Nowy Dwór.

W bezpośrednim otoczeniu przedszkola znajduje się duży ogród, w którym usytuowane są dwa place zabaw – dla Maluszków i Starszaków.

Posiadamy pięć przestronnych, jasnych sal, w których bawi się i uczy pięć  dwudziestopięcioosobowych grup ( do przedszkola uczęszcza ok. 125 dzieci)

W ubiegłych latach nasza placówka przeszła gruntowne remonty wnętrz dzięki czemu możemy zaoferować Dzieciom komfortowe warunki przebywania w przedszkolu.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 17:00.

Przerwa wakacyjna w roku szkolnym 2019/2020:  SIERPIEŃ 2020