balony oraz girlandy na czas karnawału

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

10 stycznia w przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W naszym przedszkolu taka zabawa stała się już tradycją przepełnioną muzyką, wesołą zabawą i niekończącą się radością wszystkich dzieci. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Tego dnia już od samego rana pojawiały się w przedszkolu kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki, piratów, syrenki , policjantów, strażaków, Batmanów , supermanów itp. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów naszej zabawy karnawałowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło! Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach przygotowanych przez panie animatorki. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.. Kolejny bal karnawałowy już za rok!