plecak serduszka

Witamy serdecznie rodziców dzieci nowo przyjętych!

Zachęcamy do zapoznania się z krótką prezentacją opracowaną specjalnie po to,  żeby  pomóc Dzieciom, Państwu oraz nam sprawnie i przyjemnie przejść przez początkowy okres adaptacji.

W roku szkolnym 2022/2023 powitamy dwie, nowe grupy 3 latków: „Muchomorki” oraz „Pszczółki”. Listy z nazwiskami dzieci zostaną umieszczone na drzwiach do stosownych sal. Dla każdego dziecka będzie przygotowana i  imiennie podpisana szafka w szatni.

Zebranie organizacyjne z wychowawcami grup odbędzie się z początkiem roku szkolnego. Informacja z terminem spotkania zostanie podana do informacji na stronie internetowej przedszkola w pierwszych dniach września.

Z początkiem roku szkolnego prosimy o wypełnienie stosownych dokumentów (druki do pobrania na stronie internetowej przedszkola- zakładka strefa rodziców- wzory dokumentów lub do odebrania u nauczycielek grup i w sekretariacie w godzinach  8.00- 15.00).

Do zobaczenia już wkrótce!

przedszkole123.edu.wroclaw.pl

Informacje-dla-rodzicow